spir1820

Instapklare woning met heel ruime living (en extra werk/speelruimte vooraan) én ruime garage !

Aangename woning met mogelijkheid tot praktijk/kantoor/handel op goede locatie, vlot parking voor de deur en mét garage achteraan !

De woning werd steeds gebruikt als kapsalon en is dus nog ingericht met alle nodige voorzieningen, wie wil kan de ruimte uiteraard omvormen tot een praktijk/kantoor of extra leefgedeelte !

Nabij de inkom beschikt U over een apart toilet, wasplaats, berging en kelder.

De living is stijlvol ingericht dankzij de gezellige wand met inbouwcassette (op pellets) !

Heel wat lichtinval zowel in living als keuken dankzij de lichtstraat van de uitbouw !

Een gezellig en zonnig terrasje werd knus ingericht met leuke fontein, bar en bbq !

Via de ruime garage met kantelpoort kan U achteraan vlot weg en parkeren of ... wordt het een extra leuke speelstraat voor de kinderen ?!

Op de verdieping zijn momenteel twee slaapkamers en een badkamer met ligbad, douche, lavabomeubel en toilet. Wie wil, kan een vaste trap steken naar de grote geisoleerde zolder (kan zeker als derde slaapkamer ingericht worden) !

Maak een afspraak via info@immoyes.be voor een bezoek !

Gulden-Sporenstraat 18, 8530 Harelbeke
Toon op Google Maps

Oppervlakte grond

154 ㎡

Bewoonbare oppervlakte

140 ㎡

Aantal slaapkamers

3

Aantal badkamers

1

EPC-label

d

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.