spir954

Hedendaags app met 2 slps (garage mogelijk)

Kwalitatief hoogstaand en prachtig appartement met 2 slps, terras en wie wil kan er 1 of 2 afgesloten garages bijkopen en dit pal in het centrum van Kuurne !

Het appartement is recent gebouwd (°2006) met zeer kwalitatieve materialen, praktisch en sfeervol ingericht en geschilderd.

In de inkomhall van het appartement heeft u een spiegelkast met vestiaire en apart toilet.

Vervolgens komt in de ruime living binnen met zicht op het zonnig terras met elektrische zonneluifel uitgerust !
De comfortabele open keuken met ingebouwde toestellen kijkt uit over de living en het terras.

De 2 slaapkamers zijn beide voorzien van ingemaakte schuifkasten. Badkamer met ruime instapdouche, mooi lavabomeubel en toilet.

Er is een wasruimte met aansluiting voor wasmachine, droogkast en voldoende opbergruimte.

Bij het appartement is het mogelijk om een of 2 garages aan te kopen (niet verplicht) (prijs/garage = 25.000 euro).

Bel 0475/337.838

Bewoonbare oppervlakte

97 ㎡

Aantal slaapkamers

2

Aantal badkamers

1

EPC-label

a

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.